Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Купити, замовити онлайн в Україні жалюзі, тканинні ролети, рулонні штори, дізнатися ціну

  Компанія “Пройом” має в своєму розпорядженні найширшу в Україні роздрібну мережу з продажу та встановлення жалюзі та тканинних ролет (рулонних штор).
  Наш замірник приїде до вас безкоштовно не тільки у Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі, але й в інших містах України.

  У нас ви можете замовити, купити недорого жалюзі, тканинні ролети (рулонні штори), римські штори не виходячи з дому, просто зателефонуйте нам і залишіть заявку на виїзд нашого замірника.
  Ви можете також купити жалюзі онлайн, тобто, замовити жалюзі і тканинні ролети у нашому інтернет-магазині без нашого заміру, а замірявши їх самостійно. При необхідності підібрати колір і візерунок тканини ви можете у відповідному розділі нашого сайту. Наші менеджери підкажуть вам як правильно зробити заміри тих чи інших видів жалюзі. Розміри ваших виробів ви можете повідомити нам для розрахунку вартості і наступного замовлення в усному режимі, а краще щоб уникнути помилок надішліть нам їх на електронну пошту okna37@gmail.com
  У випадку, якщо ви зробите замовлення жалюзі,, помірявши їх самостійно, ви зможете забрати їх на складі Нової Пошти. Можлива також відправка жалюзі іншим перевізником, якщо Нова пошта відсутня у вашому населеному пункті.

  У межах великих міст наш замірник приїде безкоштовно і привезе з собою зразки продукції (каталог тканин для тканинних ролет, вертикальних жалюзі і розкладку кольорів для горизонтальних жалюзі), а також прайси, завдяки котрим ви зможете ознайомитися з цінами на жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети.

  Переваги замовлення жалюзі і рулонних штор у нашій компанії:
  • Можливість домовитися із замірником про виїзд на замір та встановлення жалюзі у зручний для вас час, у тому числі і у вихідний день.
  • При готівковій формі оплати замовлення передоплату вносити не потрібно.
  Замовити жалюзі зручно – не потрібно навіть виходити з дому. Достатньо лише один раз зустрітися з майстром на замірі, а потім повторно для встановлення жалюзі.
  • Завдяки розвиненій мережі постачальників комплектуючих для наших жалюзі, ми продаємо жалюзі за конкурентними цінами на ринку України. Завдяки чому ви можете купити жалюзі недорого і, можна сказати, дешево, якщо порівнювати з іншими сайтами в інтернеті та інтернет-магазинами.
  • Можливий розрахунок готівковим та безготівковим розрахунком. Ви також можете обрати зручний для вас вид безготівкового розрахунку: ми можемо виставити рахунок від платника ПДВ (ПП Астон) або від ФОП платника єдиного податку.
  Великий вибір матеріалів, тканин і кольорів для виготовлення жалюзі максимально відповідним вашому смаку:
  •приблизно 210 варіантів вибору тканин для вертикальних жалюзі 127 мм,
  •95 варіантів для вертикальних жалюзі з тканини 89 мм,
  •приблизно 55 варіантів вибору кольору для горизонтальних жалюзі (стандарт і Венус) із ламеллю 25 мм,
  •21 варіант для горизонтальних жалюзі із ламеллю 16 мм),
  •250 варіантів тканин для тканинних ролет (рулонних штор) відкритого та закритого типу,
  •52 варіанти для рулонних штор Зебра (День-Ніч),
  •50 варіантів вибору рулонних штор із максимально щільних тканин Блек Аут.
  • На замовлені у нас жалюзі та рулонні штори ми надаємо гарантію 1 рік за умови замовлення із нашим заміром та встановленням.

  Жалюзі в містах України: