Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Про компанію

  Торгово-монтажна компанія “Пройом” була заснована у 2009 році, і вже встигла чудово зарекомендувати себе на ринку сонцезахисних систем України.
  На сьогоднішній день наша компанія має найрозгалуженішу роздрібну мережу продажу жалюзі та інших сонцезахисних систем в Україні: ви можете замовити безкоштовний виїзд нашого представника-замірника у 27 містах України.

  Щоб виконувати замовлення наших клієнтів у максимально короткі терміни (від 1 дня), ми запустили в 2018 році власне виробництво вертикальних тканинних жалюзі та тканинних ролет (у т.ч. рулонних штор День-Ніч).
  Це дозволило як скоротити терміни виконання замовлень, так і ретельніше стежити за якістю встановлюваних виробів.

  Основна сфера діяльності нашої компанії – продаж та встановлення сонцезахисних систем (жалюзі, рулонні штори, тканинні ролети).

  За ці роки нам вдалося зібрати у своїх лавах найкращих ініціативних співробітників (в т.ч. замірників, монтажників, менеджерів по роботі з клієнтами, а також збирачів виробів на виробництві).

  Головний принцип нашої роботи з клієнтом – націленість на кінцевий результат, що означає зокрема повне задоволення потреб клієнта.

  Спеціалізація нашої компанії – виключно роздрібні замовлення (продажами оптом не займаємось) з повним циклом надання послуг (тобто ми обов’язково приїжджаємо на замір, доставляємо та встановлюємо продукцію).

  Телефонуйте та пишіть, ми будемо раді співпраці з вами!

  Наші клієнти репрезентують практично всю територію України. Ось деякі з них (цей список отримано на підставі реальної статистики наших замовлень):

  Щоб дізнатися ціни на жалюзі та рулонні штори (тканинні ролети), купити, замовити жалюзі, рулонні та римські штори у Вашому місті, викликати нашого консультанта-замірника на безкоштовний замір, який ні до чого Вас не зобов’язує, або просто отримати консультацію, дзвоніть нам у робочий час (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00) на офісні телефони:

  Показати контакти