Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Горизонтальні жалюзі у Дніпрі – купити від 38 грн/шт зі встановленням та безкоштовним заміром

  Щоб дізнатися ціни на горизонтальні жалюзі, купити, замовити горизонтальні жалюзі у Дніпрі, викликати нашого замірника на безкоштовний замір або просто отримати консультацію, телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони у Дніпрі (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00):

  Показати контакти

  Горизонтальні жалюзі

  Напевно, неможливо знайти людину, яка б ніколи у своєму житті не бачила горизонтальні жалюзі!
  Знайомство з таким виробом, як жалюзі, українці розпочали саме з горизонтальних жалюзі.
  І якщо на початку своєї появи горизонтальні жалюзі все ж таки були більш популярними в офісних приміщеннях, то згодом їх практичність і відносно невисоку вартість оцінили і власники квартир, приватних будинків і в цілому власники практично будь-яких приміщень, в яких є металопластикові та дерев’яні вікна.
  Горизонтальними жалюзі керувати не складно – як показує практика, люди, які раніше ними ніколи не користувалися, а тільки бачили, починають впевнено користуватися і керувати горизонтальними жалюзі вже всього після кількох підйомів і опускань.

  З якого матеріалу виготовляють горизонтальні жалюзі?
  Горизонтальні жалюзі від компанії “Пройом” виготовляються виключно з алюмінію, який покривається порошковою фарбою в необхідний колір (мається на увазі саме матеріал ламелей з яких складаються жалюзі. У карнизі, елементах управління, безсумнівно, присутній не тільки алюміній, але пластик та інші необхідні матеріали).

  На ринку горизонтальних жалюзі також можна зустріти жалюзі не з алюмінію, а із пластику. Як правило, пластикові горизонтальні жалюзі дешевші за алюмінієві, так як сам по собі пластик як матеріал дешевший за алюміній. Багато людей не розрізняють їх і навіть не підозрюють, що жалюзі можуть бути алюмінієвими. Тому часто горизонтальні жалюзі називають “пластиковими жалюзі”.

  Переконатися в тому, що у вас саме алюмінієві, а не пластикові жалюзі не складно – якщо взяти ламель (тобто смужку) жалюзі в руки і спробувати погнути її: алюмінієві жалюзі будуть гнучкішими і в них з меншою ймовірністю при цьому можуть утворюватися вм’ятини.
  Резюмуючи, можна сказати, що алюмінієві горизонтальні жалюзі довговічніші за терміном служби в порівнянні з пластиковими жалюзі і довше збережуть бездоганний зовнішній вигляд.

  Вартість стандартних білих горизонтальних жалюзі 25 мм

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Комплектація:
  – нижня фіксація + 70 грн на виріб;
  – похила фіксація (волосінь) + 130 грн на виріб.

  Мінімальна сума замовлення 200 грн.

  Монтаж і доставка:
  – 350 грн при сумі замовлення менш ніж 2000 грн;
  – при сумі замовлення від 2000 грн монтаж і доставка складають 15 % від вартості замовлення (тобто, монтаж складає 15 % від вартості замовлення, але не менш ніж 350 грн).

  Горизонтальні жалюзі – не лише білі, а й кольорові!
  Якщо ви хочете підкреслити свою оригінальність в інтер’єрі, ви можете обрати колір горизонтальних жалюзі, який найкраще впишеться у ваш інтер’єр і відповідатиме вашому настрою.
  Кольорові горизонтальні жалюзі не надто дорожче білих, зате набагато цікавіше виглядають. Варіанти кольору карнизу горизонтальних жалюзі не такі великі, як варіанти кольору ламелей.
  Як правило, карниз підбирається на виробництві, що максимально підходить за кольором до кольору ламелей. Якщо колір карниза для вас важливий, уточніть перед замовленням цей аспект у нашого менеджера.

  Варіанти вибору кольору жалюзі для ламелі 25 мм

  Жалюзі горизонтальні часто можна побачити на кухні

  а також на балконах та лоджіях

  Фото наших робіт

  Дивитися інші фото наших робіт

  Щоб дізнатися ціни на горизонтальні жалюзі, купити, замовити горизонтальні жалюзі у Дніпрі, викликати нашого замірника на безкоштовний замір або просто отримати консультацію, телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони у Дніпрі (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00):

  Показати контакти