Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Горизонтальні жалюзі Венус (Venus, Ізолайт) у Києві – купити від 86 грн/шт зі встановленням та безкоштовним заміром

  Щоб дізнатися вартість жалюзі Венус, ціни на жалюзі Венус, поставити питання, що вас цікавить, або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00):

  Показати контакти

  Горизонтальні жалюзі система Венус (Venus, Ізолайт, солодизайн)

  Жалюзі Венус (Venus) відомі також під назвами Ізолайт, Ізотра хіт. Це елегантна система горизонтальних жалюзі, яка розроблялася для встановлення на металопластикові вікна. Ціна на жалюзі Венус значно перевищує ціну на стандартні горизонтальні жалюзі (приблизно вдвічі).

  Основні відмінності жалюзі Венус від традиційних жалюзі:

  Звичайні жалюзі — Жалюзі Венус

  Карниз
  Карниз у системі Венус більш плоский, елегантний і не так сильно “випирає”.

  Єдиний вид із вікном
  Жалюзі Венус розташовані ближче до склопакета, ламелі не перекривають штапик, а підходять до нього впритул, завдяки чому жалюзі Венус утворюють з вікном єдине ціле.

  Зручне та надійне керування
  Управління в жалюзі Венус (підйом та поворот ламелів) здійснюється за допомогою ланцюжка.
  Таке управління більш надійне і довговічне в порівнянні з мотузкою і тростиною в традиційних жалюзі.

  Немає нових отворів у рамі
  Жалюзі Венус кріпляться над раму вікна, а штапик, тому свердлити раму немає необхідності.

  Струна (похила фіксація) завжди в комплекті
  Жалюзі Венус завжди виготовляються у комплекті з вертикальною струною (ліскою). Струм перешкоджає розгойдування жалюзі на вітрі, а також провисання при відкриванні вікна на провітрювання. Струна для жалюзі Венус завжди входить у їхню вартість і відповідно за неї доплачувати не потрібно.

  Солідніший вигляд
  Через більш високу вартість, більш елегантну зовнішність, а також більш досконалий пристрій управління, жалюзі Венус виправдано можна віднести до вищого (преміального) класу горизонтальних жалюзі.

  Варіант “Повне затемнення”
  У компанії “Пройом” ви можете замовити також варіацію жалюзі венус під назвою “Венус повне затемнення” – в цьому випадку отвори під волосінь і мотузку, що з’єднує ламелі, зміщені таким чином, що перекриваються самими ламелями, завдяки чому через ці отвори світло не проникає в приміщення.

  Стандартний варіант Венус — Варіант “Венус повне затемнення”

  Вартість білих горизонтальних жалюзі Венус 25 мм

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Комплектація:
  – похила фіксація (волосінь) – включено у вартість;
  – Мінімальна сума замовлення 200 грн.

  Монтаж та доставка:
  – 350 грн. при сумі замовлення менш ніж 2000 грн.;
  – при сумі замовлення від 2000 грн монтаж та доставка становлять 15 % вартості замовлення (тобто, монтаж становить 15 % вартості замовлення, але не менш ніж 350 грн).

  У яких випадках можливість встановлення жалюзі Венус викликає сумніви?
  Якщо на вікнах встановлені досить широкі двокамерні (з трьох стекол) склопакети, штапик, як правило, досить вузький. Часто в таких випадках встановити Венус буває досить важко (необхідно використовувати додаткові підкладки, за допомогою яких виходить збільшити відстань від жалюзі до площини склопакета).
  Але вам не варто над цим сильно переживати – наш замірник у вас на об’єкті сам визначить чи є якісь перешкоди для встановлення жалюзі Венус на ваше вікно.

  Жалюзі Венус – не лише білі!
  Якщо ви хочете підкреслити свою оригінальність в інтер’єрі, ви можете вибрати такий колір Венус, який дозволить жалюзі найкраще вписатися у ваш інтер’єр.
  Кольорові жалюзі Венус дещо дорожчі за білі, зате набагато цікавіше виглядають.
  Варіанти кольору карнизу жалюзі Венус менш великі, як варіанти кольору ламелей.
  Як правило, карниз підбирається на виробництві, що максимально підходить за кольором до кольору ламелей. Якщо колір карниза для вас важливий, уточніть перед замовленням цей аспект у нашого менеджера.

  Варіанти вибору кольору жалюзі для ламелі 25 мм

  Варіанти вибору кольору жалюзі для ламелі 16 мм

  Фото наших робіт

  Дивитися інші фото наших робіт

  Щоб дізнатися вартість жалюзі Венус, ціни на жалюзі Венус, поставити питання, що вас цікавить, або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00):

  Показати контакти