Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Максимальна затемненість – Ролети тканинні (рулонні штори) Блекаут (Black out)

  Ви можете замовити тканинні ролети Blackout (рулонні штори Блекаут, Блекаут) з безкоштовним виїздом нашого замірника та наступною доставкою та встановленням у наступних містах України:
  Харків, Дніпро, Одеса, Київ,
  а також Белая Церковь, Винница, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Херсон, Черкаси, Чернігів
  та інші (повний список міст де ви можете купити, замовити рулонні штори Blackout, а також дізнатися ціни на рулонні штори Блекаут див. за посиланням).

  • У вас сонячна сторона будівлі?
  • Сонце світить так яскраво, що штори не допомагають, а те, що жалюзі дійсно зможуть допомогти в цій ситуації, якось особливо не віриться?
  • Ви любите дивитися фільми на комп’ютері, але вдень кольори на моніторі не такі насичені, як у темний час доби?
  • Ви проводите презентації за допомогою проектора і потребуєте серйозного захисту екрана від сонячного світла?
  • Дитина погано засинає вдень у світлій кімнаті?

  Всі ці проблеми мають рішення!

  І це – тканинні ролети (рулонні штори) від компанії “Пройом” з особливим видом тканини, який прийнято називати Black out (Блекаут).
  Тепер з тканини типу Блекаут ви можете замовити в нашій компанії не тільки ролети, а й вертикальні жалюзі та римські штори.

  Що це за такі тканини Black out і чим вони власне відрізняються від звичайних?
  Єдина відмінність тканин Black out від звичайних полягає в щільному прогумованому покритті, яке наноситься на той бік тканини, що виходить на вулицю.
  Відповідно зсередини приміщення така тканина зовні (тобто, текстурою та малюнком) нічим не відрізняється від звичайної, але суттєво відрізняється за світлопропусканням.

  Деякі тканини (тобто, артикули) для тканинних ролет (рулонних штор) у компанії пропонуються відповідно у двох варіантах: звичайний та з прогумованим покриттям (тобто Black out). Як правило, тканини Black out коштують дорожче за свої звичайні аналоги. Зразки тканин Black out ви можете переглянути тут.

  Наскільки захищають тканинні роллети (рулонні штори) Black out від сонячного світла?
  У середньому, можна сказати, що тканинні ролети (рулонні штори) відображають приблизно 90% сонячного світла і створюють практично повну темряву подібну до нічної.
  Є також 3 фактори, що впливають на результат – на те, наскільки темно буде у вашому приміщенні після встановлення тканинних ролет (рулонних штор) Black out – це те, яку конструкцію тканинних ролет (рулонних штор) ви замовите:
  варіант 1) відкритого типу,
  варіант 2) закритого типу з плоскими напрямними
  варіант 3) закритого типу з П-подібними напрямними
  Чим вони відрізняються один від одного?

  Перший варіант найпростіший за конструкцією і найекономніший за вартістю. У такому разі тканина просто намотується на вал, а з обох боків ніякими планками не обмежується.
  Відповідно з боків все-таки прослизатиме світло.

  Другий варіант істотно відрізняється від першого за вартістю – він значно дорожчий (порядку в 2 рази) і значно відрізняється за своєю конструкцією – у цьому випадку вал, на який намотується тканина, закривається елегантним коробом, а з боків по вертикалі тканина утримується плоскими планками.

  Ці планки суттєво перешкоджають проникненню світла через боки тканини, що відбувається у першому випадку.

  Але не на 100%, через свою конструкцію – тканина не по всій висоті поступово до них прилягає через свою фізичну м’якість. Усувається цей недолік якраз у варіанті 3, який значно дорожчий за варіант 2. У цьому випадку бічні межі тканини укладені в П-подібні планки, які виключають проникнення світла з боків. Саме у цьому варіанті (№3) досягається максимальна захищеність від світла.

  Який варіант обрати?
  В цілому, це залежить по-перше від того наскільки важлива вам затемненість вашого приміщення – чи має проникати якесь розсіяне світло з боків ролет чи ні. А по-друге, ролети якогось типу – закритого чи відкритого ви хочете.
  У цьому питанні також допоможе остаточно розібратися наш замірник при виїзді до вас на об’єкт. Виїзд його безкоштовний і ні до чого вас не зобов’язує. Замірник візьме з собою всі тканини Black out і ви на місці зможете вибрати тканину під ваш смак та інтер’єр.

  Щоб замовити тканинні ролети (рулонні штори) Black out, дізнатися вартість тканинних ролет (рулонних штор) Black out, ціни на тканинні ролети (рулонні штори) ) Black out, задати питання, що вас цікавить, або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте нам прямо зараз по телефонах (оберіть ваше місто):

  Показати контакти