Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Римські штори Одеса – купити від 114 грн/шт зі встановленням та безкоштовним заміром

  Щоб дізнатися вартість римських штор, ціни на римські штори-жалюзі, задати питання або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте нам прямо зараз по телефону в Одесі:

  Показати контакти

  Тепер у компанії “Пройом” ви можете також замовити і римські штори з безкоштовним виїздом нашого замірника із зразками тканин та подальшою доставкою та встановленням у Одесі.

  Основна відмінність римських штор від рулонних – це спосіб їх згортання: римські штори елегантно згортаються вертикально вгору, утворюючи симпатичні складки. Слід зазначити, що у професійному середовищі римські штори часто називають просто “римка”.

  Саме ці складки надають римським шторам та всьому інтер’єру особливо затишну атмосферу.
  Саме ці складки так тішать наше око.

  Види (моделі) римських штор

  Соло – найпростіший і найпопулярніший варіант римської штори.
  Згідно з наведеною вище схемою-зображенням, модель Лайн відрізняється від Соло нашивкою смужки тканини по центру.

  У моделі Стелла смужки (канти) нашиваються з обох боків.

  У моделі Призма додається ще один кант знизу по горизонталі.

  Ширина смужок (кантів) у моделях Лайн, Стелла, Призма залежить від ширини римської штори:
  • при ширині римської штори до 600 мм, ширина канта буде 80 мм
  • від 600 мм до 1600 мм – ширина канта 100 мм
  • від 1600 мм до 2400 мм – ширина канта 150 мм

  Тканина у моделі Соло і в інших моделях крім варіанта Каскад в повністю опущеному стані не містить на собі складок. І лише в моделі Каскад на відміну від решти складки зберігаються і в повністю опущеному (розпрямленому) стані.

  Саме з цієї причини, власники римських штор моделей, відмінних від Каскад, часто повністю не опускають римську штору, що дозволяє зберегти той затишок, який надає римська штора саме завдяки своїм складкам.

  Так яку ж модель римських штор краще обрати?
  У цьому питанні вам слід керуватися лише своїми смаковими уподобаннями.
  Слід зазначити, що згідно з нашою статистикою у більшості замовлень (приблизно у 70% випадків) клієнти обирають найпростіший варіант Соло.
  Варіант Стелла (тобто зі смужками з боків) – другий за популярністю серед клієнтів компанії “Пройом”, йому віддають перевагу майже 30% наших клієнтів, які замовили римські штори.
  Усі інші варіанти, зокрема, і Каскад, помітно відстають за популярністю від Соло та Стелли, так що для випадків, коли вам необхідно відзначитись, тобто, щоб ваші вироби були не такі як у всіх, обирайте варіанти, відмінні від Соло та Стелла.

  Куди і як встановлюються римські штори?
  Щоб здатність римських штор створювати затишок розкрилася на повну силу, найчастіше римські штори встановлюють на весь отвір вікна.
  Рідше можна побачити римські штори на кожній стулці (склопакеті) окремо. У такому випадку, щоб уникнути розгойдування шторок на вітрі, а також при відкритті вікна на провітрювання, римські штори додатково укомплектовуються комплектом вертикальних лісок, подібно до того, як це робиться з горизонтальними та рулонними жалюзі.
  За бажанням римські штори можна також встановити в отвір вікна (тобто до верхнього укосу).

  Як самостійно заміряти римські штори?
  Замір римських штор залежить від способу їхньої планованої установки.

  При кріпленні на стіну:
  Ширина римської штори = ширина віконного отвору + 200 мм.
  Висота римської штори = висота від підвіконня до верху віконного отвору + 200 мм.

  При кріпленні на вікно (кожний склопакет):
  Ширина римської штори дорівнює відстані між штапиками (за їх стиками з рамою).
  Якщо римська штора кріпиться на частину вікна (тобто стулку), то висота римської штори = висоті стулки.
  Якщо римська штора кріпиться на частину вікна, яка не відкривається (так зв. глуха), то висота римської штори = висота між стиками штапиків з рамою + 30 мм.

  При кріпленні в отвір (тобто до верхнього укосу вікна):
  Ширина римської штори = ширина отвору мінус 20 мм
  Висота римської штори = висота отвору мінус 10 мм

  Як керуються римські штори?
  Для римських штор, які ви можете замовити в компанії “Пройом”, можливі 2 способи керування на ваш вибір: мотузкове (шнурком) або ланцюжкове.

  Перший варіант найпростіший і недорогий. У цьому випадку тканина римської штори кріпиться до карниза, подібного до того, що використовується в горизонтальних жалюзі. Саме керування також схоже (з важливою відмінністю у вигляді відсутності поворотної палички) – ви просто тягнете за шнурок, щоб підняти штору. Щоб опустити штори, досить потягнути шнурок убік. Штора опуститься в цьому випадку сама за рахунок своєї ваги.

  Ланцюжний механізм загалом інтуїтивно зрозумілий і передбачуваний – ви просто тягнете за ланцюжок, щоб підняти або опустити штору.

  Як управляються римські штори на ланцюжковому механізмі Ви можете побачити у наступному 40-секундному відео:

  У чому переваги та недоліки кожного з двох зазначених вище способів управління римськими шторами?
  Мотузковий спосіб дешевший – на ланцюжковому управлінні залежно від розмірів римська штора виходить приблизно в 1,5 раза дорожче (точніше розрахує наш менеджер).
  Ще одна перевага мотузкового способу – легке опускання, римська штора в цьому випадку легко і швидко опускається під дією сили тяжіння навіть за невеликих розмірів.
  Мотузковий метод управління не варто ставити на порівняно великі римські штори, так як у таких випадках під впливом значної ваги римської штори шнурок і сам механізм загалом може швидше стати непридатним.

  Головна і основна перевага ланцюгового управління – це надійність. Так, шнурок згодом залежно від інтенсивності використання перетирається, а ролик, через який проходить шнурок, і в цілому сам механізм не відрізняється довговічністю – напевно кожен із вас стикався колись у житті з дуже старими горизонтальними жалюзі, які моторошно заїдають і не хочуть опускатися. Але слід зауважити, що для цього має пройти чимало років. Також наголосимо, що наша компанія надає гарантію 1 рік на римські штори, у т.ч. і з мотузковим управлінням. Також важливо врахувати, що при необхідності ви зможете, звернувшись до нашої компанії, замінити мотузковий механізм, що зістарився, на новий дуже недорого в порівнянні із загальною вартістю римської штори.

  Недолік ланцюжкового керування в його вартості, а також у швидкості – ланцюжковий механізм діє плавно і піднімає і опускає римську штору поступово, що частіше в результаті виходить довше, ніж просто сильно потягнути за шнурок як у мотузковому способі.

  Наскільки сильно римські штори пропускають світло і відповідно затінюють приміщення?
  Римські штори, які виготовляються в компанії “Пройом”, виготовляються з тканин різної щільності – від порівняно нещільних, що пропускають світло, до тканин під назвою Блекаут, які зовсім не пропускають світло. Перевірити наскільки саме тканини пропускають світло, ви можете, якщо викличете нашого замірника, який привезе з собою всі тканини. До речі, це зовсім безкоштовно і ні до чого вас не зобов’язує.
  Слід зазначити, що римські штори з тканин Блекаут набирають все більшої популярності серед наших клієнтів, і це цілком зрозуміло: так у випадках, якщо сторона будинку сонячна, часто немає бажання вішати традиційні щільні штори.

  Як доглядати римські штори?
  Римські штори, на відміну від рулонних, можна прати. На рулонних шторах присутнє пиловідштовхуюче просочення, яке змивається при пранні, тому їх і не варто прати. Римські штори за необхідності можна періодично прати, як і традиційні штори.
  Зняти тканину римської штори для прання дуже легко, так як тканина кріпиться до карниза на надійних липучках.

  Тканини римських штор слід прати лише у холодній воді (до 30 градусів).
  Прасувати тканини римських штор рекомендується лише теплою праскою (відповідає одній точці на покажчику вибору температури нагрівання праски).
  Тканини для римських штор дуже ніжні, тому не рекомендується відбілювати їх, а також віджимати в пральній машині.

  Як неважко помітити, торець карнизу римської штори на ланцюжковому механізмі нагадує обличчя людини, головки шурупів – це очі, ось тільки не вистачає носа та посмішки, що й ми домалювали)

  При бажанні, Ви також можете розважитись подібним чином)
  Якщо ви вважаєте за необхідне, ви можете легко повернути торець карниза в початковий вигляд за допомогою ацетону.
  Після всього цього спадає на думку фраза, що римські штори – це все-таки штори з людським обличчям)

  У якій країні виготовляються римські штори?
  Комплектуючі, крім ланцюжкового механізму, виготовляються в Україні. Сам ланцюговий механізм поставляється з Голландії, що загалом і пояснює досить високу його вартість. Тканини для римських штор везуться із Туреччини. Безпосереднє виготовлення римських штор з усіх комплектуючих проводиться на українському виробництві. На всі римські штори, замовлені в компанії “Пройом”, ви отримуєте 1 рік гарантії за умови встановлення виробів нашими майстрами.

  Які обмеження на римські штори?
  Максимальна ширина римської штори – 2400 мм. Максимальна висота 3500 мм, крім тканин Тюль Рейн і Порт’єра-вензель: їм обмеження за висотою римської штори дорівнює 2600 мм.

  Чим відрізняються тканини для римських штор?
  Умовно тканини можна розділити на 3 групи:
  • Сонцезахисні (так зв. Блекаут, які зовсім не пропускають через себе світло)
  • Декоративні (такі як Тюль Рейн, Льон-лайт)
  • Універсальні (Льон, Рогожка Lux, Аларкона, Вензель)
  Деякі тканини (напр. Льон-лайт) мають структуру мішковини і погано підходять для захисту від сонця, а більше для декору та захисту від сторонніх очей.
  Точніше уявлення про тканини Ви зможете отримати, викликавши нашого майстра із зразками всіх тканин. Виїзд майстра безкоштовний і абсолютно ні до чого Вас не зобов’язує. На місці Ви зможете піднести тканину, що Вас цікавить, і таким чином вибрати найбільш прийнятну за ступенем пропускання світла тканину.

  Які системи римських штор існують?
  Слід зазначити, що, крім звичайної класичної системи римської штор, є деякі її варіації:

  Система Комфорт дозволяє розмістити на одному карнизі дві штори із незалежним один від одного управлінням.

  Система День-Ніч – система з двома спареними карнизами.

  Як довго потрібно чекати на встановлення римських штор з дня заміру?
  Терміни виготовлення та встановлення залежать від сезонності, завантаженості виробництва та монтажників. У середньому за нормальної завантаженості виробництва термін виготовлення самих виробів становить приблизно 5 робочих днів. Після отримання виробів майстер переглядає свій план замірів та встановлень, телефонує вам і домовляється на день і час монтажу, які будуть вам зручні. Таким чином, у середньому сумарно від дня виміру до встановлення проходить близько 7-10 календарних днів.

  Новинка – люверси
  Слід зазначити, що нещодавно з’явилася можливість замовляти римські штори із люверсами та пояском.
  Що це таке Вам буде зрозуміло при погляді на наступне фото:

  Люверси можуть бути наступних 4-х кольорів:

  Відповіді на часті питання

  Ви можете перейти на нашу сторінку де все досить докладно описано або просто зателефонувавши нам за телефонами або заповнити заявку, по котрій вам передзвонить менеджер і відповість на Ваше питання.

  Замовити римські штори в нашій компанії можна кількома способами:

  • зателефонувати нам за телефонами і записатися таким чином на безкоштовний замір.
  • залишити онлайн-заявку на безкоштовний замір, після чого з вами найближчим часом зв'яжуться наші менеджери та уточнять деталі.
  • якщо ви бажаєте замовити римські штори без нашого заміру та монтажу, ви можете повідомити нам розміри ваших виробів за телефоном або електронною поштою. В цьому випадку необхідна повна передоплата замовлення на картку Приватбанку або на виставлений нами безготівковий рахунок.

  Подивитися зразки материалів або кольорів для римських штор можна онлайн у нашому великому каталозі або наживо при зустрічі з майстром-замірником.

  Сплатити замовлені вами вироби можна:

  • готівкою після встановлення нашому майстру
  • на картку Приватбанку
  • за рахунком від платника єдиного податку 2-ї групи
  • за рахунком від юр.особи платника ПДВ (цей варіант дорожчий за попередні на 20 %)

  Залежно від комплектації замовлених вами виробів та терміновості в середньому від заміру до встановлення проходить приблизно 7-10 календарних днів. Можливе також термінове виконання замовлення – від двох днів (обговорюється індивідуально).

  На римських шторах, на відміну від рулонних, відсутнє пиловідштовхувальне просочення, тому їх слід періодично прати, як традиційні штори. Тканини римських штор необхідно прати лише у холодній воді (до 30 градусів), а гладити рекомендується лише теплою праскою (відповідає одній точці на покажчику вибору температури нагрівання праски). Тканини для римських штор зроблені з ніжного матеріалу, тому не рекомендується їх відбілювати або віджимати в пральній машині.

  На замовлені у нашій компанії римські штори ми надаємо гарантію 1 рік за умови замовлення з нашим заміром та встановленням.

  Наші клієнти репрезентують практично всю територію України. Ось лише невеликий приклад замовивших римські штори у нашій компанії.

  Виїзд майстра на замір – безкоштовний і ні до чого Вас не зобов'язує. На місці майстер підрахує приблизну вартість виробу та допоможе визначитися з кольором та матеріалом для римської штори.

  Римські штори Льон Fine

  Шнурове керування для встановлення на вікно

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Варіація:
  – нестандарти – трикутники, трапеції +40% до вартості стандартного виробу;
  – вартість моделі “ЛАЙН” +70 грн, “Стелла” +90 грн, “ПРИЗМА” +130 грн за одну штору;
  – модель «КАСКАД» – це модель у подвійному збиранні тканини, у розправленому положенні на шторі будуть декоративні складки;
  – для розрахунку вартості штори в моделі «КАСКАД» вартість штори в моделі «СОЛО» множимо на два.

  Комплектація:
  – колір карнизу за замовчуванням білий, якщо коричневий, то +35 грн. до вартості однієї штори
  – для фіксації штори можлива комплектація на вибір: магнітами – вартість 70 грн за комплект (у комплекті 2шт); волосінням та натягувачами – вартість 130 грн за комплект (у комплекті 2шт). Кольори натягувача – білий та коричневий.

  Мінімальна сума замовлення 200 грн.

  Монтаж та доставка:
  – 350 грн. при сумі замовлення менш ніж 2000 грн.;
  – при сумі замовлення від 2000 грн монтаж та доставка складають 15 % вартості замовлення (тобто, монтаж становить 15 % вартості замовлення, але не менш ніж 350 грн).

  Каталог тканин, з яких виготовляються римські штори

  (зображення клікабельні!)

  Льон FINE d22 Сірий

  Ціна 120 114 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон FINE d55 Бежевий

  Ціна 120 114 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон FINE d24 Шоколадний

  Ціна 120 114 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  SOFTLUX 21 Бежевый

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  SOFTLUX 18 Стальной

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  SOFTLUX 20 Шоколадный

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Тюль льон Шоколадний

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Тюль льон Білосніжний-1

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Тюль ейр крем

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Тюль ейр білосніжна

  Ціна 155 148 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон з відливом 4 Бежевий

  Ціна 167 159 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон з відливом 4 Бежевий-1

  Ціна 167 159 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон з відливом сірий 2

  Ціна 167 159 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон з відливом 1 Шампань

  Ціна 167 159 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон з відливом 1 Шампань-1

  Ціна 167 159 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут 13 Шоколадний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 344 Сонячний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 200 Горіховий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 106 Помаранчевий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 96 Бежевий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 113 Червоний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 370 Трав’яний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 208 Бірюзовий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 213 Пудровий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 93 Білий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 114 Морський

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 344 Сонячний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 213 Пудровий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 96 Бежевий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 340 Антрацитовий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 370 Трав’яний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 355 Синій

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 98 Фіолетовий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 217 Шоколадний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 113 Червоний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 114 Морський

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 340 Антрацитовий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 93 Білий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 355 Синій

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 200 Горіховий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 217 Шоколадний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 106 Помаранчевий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Джусі велюр 98 Фіолетовий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 18 Сталевий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 35 молочна

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 10 Бежевий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 32 трав’яна

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 16 Шоколадний

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 31 бузковий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 33 бірюзовий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Dimout 9 Горіховий

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон 901 Белоснежный

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон 903 Бежевый

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон 902 Стальной

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон 906 Шоколадный

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Льон 909 Кирпичный

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Скайлайн білий пісок

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Скайлайн шампань

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка Скайлайн пісок

  Ціна 179 170 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 548 капучино

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 543 морський

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 501 темний графіт

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 475 трав’яний-1

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 530 пудровий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 498 антрацитовий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 557 бежевий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 505 молочний

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Рогожка преміум 536 бузковий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 03 бежевий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 14 бузковий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 23 блек

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 11 світло сірий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 09 аква

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 12488 графітовий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 07 оливковий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Блекаут перфект 12 пудровий

  Ціна 191 182 грн/шт
  (нова ціна із врахуванням знижки)

  Фото наших робіт

  Дивитися інші фото наших робіт

  Щоб дізнатися вартість римських штор, ціни на римські штори-жалюзі, задати питання або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте нам прямо зараз по телефону в Одесі:

  Показати контакти