Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Тканинні жалюзі: вертикальні та рулонні

  Ви можете замовити тканинні жалюзі з безкоштовним виїздом нашого замірника та наступною доставкою та встановленням у наступних містах України:
  Харків, Дніпро, Одеса, Київ,
  а також Белая Церковь, Винница, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Херсон, Черкаси, Чернігів
  та інші (повний список міст де ви можете купити, замовити тканинні жалюзі, а також дізнатися ціни на тканинні жалюзі див. за посиланням).

  На ринку сонцезахисних систем України ви можете знайти тканинні жалюзі таких видів:
  вертикальні тканинні жалюзі, рулонні штори-жалюзі, штори плісе, римські штори.
  Продажем римських штор і штор-плісе наша компанія не займається, що частково пов’язано з відносно невисоким попитом на ринку сонцезахисних систем на ці види штор, а також досить високою їх вартістю в порівнянні з тканинними рулонними та вертикальними жалюзі.

  Відповідно, якщо вас цікавлять тканинні жалюзі, тобто жалюзі, зроблені саме з тканини, то компанія “Пройом” може запропонувати вам на вибір 2 основних типи тканинних жалюзі:

  1) рулонні тканинні штори-жалюзі.

  докладніше про рулонні тканинні жалюзі ви можете дізнатися за посиланням.

  Різновидом рулонних тканинних жалюзі є також рулонні жалюзі День-Ніч (Зебра).

  Детальніше про рулонні жалюзі День-Ніч ви можете дізнатися за посиланням.

  2) вертикальні тканинні жалюзі із шириною тканини (ламелі) 127 та 89 мм.

  Детальніше про вертикальні тканинні жалюзі ви можете дізнатися за посиланням.

  Які саме слід вибрати тканинні жалюзі залежить від ваших цілей: тобто, в яке приміщення ви збираєтеся їх ставити, навіщо вам потрібні тканинні жалюзі, а також, звичайно, від вашого бюджету.

  Рулонні тканинні штори-жалюзі найчастіше замовляють туди, де потрібно досягти максимум краси та затишку – тобто, у житлові приміщення.
  Якщо ви хочете привнести в офіс шарм та родзинку, то рулонні тканинні жалюзі допоможуть вам у цьому.
  А якщо при цьому необхідний і більш високий рівень регулювання освітленості, то на допомогу прийдуть тканинні штори-жалюзі День-Ніч.
  Рулонні штори з максимально щільних тканин, які називають Блек Аут, допоможуть там, де потрібно домогтися максимальної світлозахищеності, тобто, на вікнах на сонячних сторонах будівель, а також у приміщеннях, де працює проектор.

  Вертикальні тканинні жалюзі зазвичай замовляють у ті місця, де потрібно закрити від сонця та сторонніх очей немаленьку площу при обмеженому бюджеті, наприклад в офіси, на балкони та лоджії, до шкіл, садків та інших держустанов.

  Якщо вас долають сумніви які саме тканинні жалюзі вибрати, а також ви хотіли б дізнатися ціни на тканинні жалюзі або просто проконсультуватися просто зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами (оберіть ваше місто):

  Показати контакти