У разі замовлення виробів без монтажу

Ми рекомендуємо замовляти вироби (жалюзі, рулонні та римські штори) з нашим заміром та встановленням. Це зручно для Вас. При цьому ми відповідаємо за правильність знятих розмірів, надаємо рік гарантії на вироби та встановлення.

Але в деяких випадках, наприклад, якщо Вам хочеться самим виконати встановлення або об’єкт встановлення знаходиться у віддаленому населеному пункті, куди проблематично доїхати до нашого замірника, Ви можете виявити бажання зробити замір та встановлення своїх виробів самостійно.

Оформлення замовлення без монтажу здійснюється так:

– Ви самостійно робите замір ваших виробів.

– Обираєте матеріал за каталогом у нас на сайті.

– Надсилаєте лист з розмірами виробів та назвами вибраних Вами матеріалів до нас на пошту okna37@gmail.com

– Ми зробимо розрахунок ваших виробів і напишемо Вам суму, що підлягає оплаті та № рахунку Приватбанку, на який необхідно переказати гроші.

– Після того, як ми побачимо від Вас надходження грошей до нас на рахунок, ми запускаємо замовлення на виробництво.

Максимальний термін виготовлення виробів 10 робочих днів (у деяких випадках можливий виняток, наприклад, якщо вибраного Вами матеріалу немає на складі, у такому разі ми до запуску замовлення повідомимо Вас про це).

Готові вироби надсилаються на зручне для Вас відділення Нової Пошти. Послуги Нової Пошти оплачуються за Ваш рахунок. Ми не несемо відповідальності за можливі пошкодження виробів під час транспортування виробів компанією Нова Пошта (такі випадки бувають, але в цілому нечасто завдяки нашому відповідальному та перевіреному підходу до упаковки виробів перед відправкою).

Нагадуємо, що в цьому випадку Ви одноосібно несете відповідально за правильність наданих нам виробів. Гарантії на вироби, які встановлювалися не нашими фахівцями, ми не надаємо.