Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Жалюзі у дитячу – купити жалюзі для дитячої кімнати від 38 грн/шт зі встановленням та безкоштовним заміром

  Вирішили замовити жалюзі чи штори у дитячу?
  Звичайно, певною мірою рішення який саме тип сонцезахисної системи підійде в дитячу, залежить зокрема від віку дитини та статі. Так дівчатка найчастіше віддають перевагу більш яскравим і легким кольорам, такі як рожевий, хлопчики ж віддадуть перевагу більш помірним тонам.
  Також при виборі жалюзі в дитячу власне як і будь-яке інше приміщення в першу чергу слід дати відповідь на найголовніше питання: навіщо?
  Так, якщо потрібно просто втекти від сторонніх очей, то підійдуть найпростіші звичайні горизонтальні жалюзі. Щоб дитині не були нудні такі жалюзі, слід їх замовити не білого, а якогось іншого кольору, чому сприяє широка гама можливих кольорів для горизонтальних жалюзі у компанії “Пройом”.
  Якщо ж ви хочете, щоб жалюзі навіть у закритому стані хоч трохи пропускали вуличне світло, можна замовити жалюзі з перфорованих ламелей – це такі ламелі із маленькими дірочками. Такі жалюзі особливо доречні, якщо сонце рідкісний гість на вашій стороні будинку.

  Також у дитячу можна встановити і вертикальні тканинні жалюзі.

  Завдяки пиловідштовхувальному просоченню на них не сідає пил, що не створюватиме небажаного навантаження на імунітет вашої дитини.

  Щоб вертикальні жалюзі для дитини не виглядали нудно та занудно, можна комбінувати ламелі з 2-х і навіть більше кольорів. Звичайно, якщо діти маленькі, вони не зможуть самостійно відкривати та закривати вертикальні жалюзі, у цьому випадку керування вертикальними жалюзі повністю залишається за вами.
  Перевага вертикальних жалюзі полягає також у тому, що за деякими своїми властивостями вони подібні до традиційних штор. Так, при відкритому вікні на провітрювання, вертикальні жалюзі вбережуть ваше чадо від протягу.

  Ну і звичайно в темі про жалюзі у дитячу необхідно обов’язково згадати рулонні жалюзі, які називають рулонними шторами або тканинними ролетами.

  Рулонні жалюзі створять набагато більше затишку порівняно з іншими видами жалюзі (горизонтальні та вертикальні).

  Як і у випадку з вертикальними жалюзі, рулонні жалюзі просякнуті пиловідштовхувальним просоченням і не збирають на собі пил, що в позитивний бік позначиться на здоров’ї дитини.

  За бажанням, ви також можете замовити у нашій компанії рулонні жалюзі з фотодруком – тобто, нанести на тканину рулонних штор будь-яке фото або картинку, яка подобається вашій дитині, наприклад, з її улюбленим героєм з мультика.

  Якщо вашій дитині потрібно спати вдень, а з цим часто виникають складності, є сенс задуматися про встановлення рулонних штор з тканини блекаут, яка абсолютно не пропускає світло та допоможе вашій дитині налаштуватися на необхідний для денного сну стан.

  Які жалюзі будуть не найкращим вибором до кімнати дитини?
  Насамперед нудні сірі жалюзі не будуть особливо тішити вашу дитину.
  Також навряд чи ваша дитина оцінить новомодні сонцезахисні системи, які більше люблять дорослі, наприклад, римські штори або рулонні штори День-Ніч.

  Замовити жалюзі у дитячу у КиєвіХарковіДніпріОдесі і інших містах України ви можете за посиланням.

  Показати контакти