Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Жалюзі в офіс – купити жалюзі для офісу від 38 грн/шт зі встановленням та безкоштовним виїздом замірника

  • Переїхали до нового офісу та розумієте, що треба встановити жалюзі?
  • Старі жалюзі зовсім стали непридатними і їх час замінити?
  • Сонце світить у вікно настільки яскраво, що зображення на моніторі важко помітно і доводиться сильно напружувати очі для роботи за комп’ютером?
  • У новому офісі крім столів, комп’ютерів та голих вікон нічого немає, адже ви в ньому сидите цілими днями і хочеться його зробити більш людяним та затишним?
  • Вас не залишає почуття, що в новому офісі ви сидите як в акваріумі і всі за вами спостерігають?:)

  У такому разі вам, швидше за все, потрібні жалюзі!

  Компанія “Пройом” пропонує різні варіанти жалюзі для офісу і в цій статті ми спробуємо з’ясувати основні переваги чи недоліки тих чи інших жалюзі.
  Жалюзі можна побачити як у найскромніших офісних напівпідвальних приміщеннях, так і в престижних респектабельних офісах. У всіх цих випадках жалюзі вдається виглядати доречно та привабливо.

  Основні 2 завдання, які намагаються вирішити за допомогою встановлення жалюзі в офіс – це захист від сонця та створення в офісі необхідного інтер’єру та затишку.
  Крім цього, в офісі працівники в основному зосереджені на роботі і не хочуть займатися тими речами, якими охоче займаються вдома: прибиранням, пранням, прасуванням. Зокрема тому завдяки пилевідштовхувальному просоченню в офісах доречніші тканинні жалюзі в порівнянні зі звичайними традиційними шторами, на які сідає пил, і які потрібно прати і прасувати.

  Як правило, в офіс вибрати жалюзі значно легше, ніж до себе додому – менше мучать сумніви про те, чи впишуться жалюзі в інтер’єр. У нашій країні жалюзі почали з’являтися на вікнах у великій кількості переважно саме в офісах. Прийнято вважати, що офіс – це природне “довкілля” жалюзі.

  Вибираючи тип і забарвлення жалюзі для офісу слід не забувати, що на ці жалюзі доведеться дивитися кожен робочий день по 8 годин, відповідно вони повинні тішити око і не набриднути.

  З функцією захисту від сонця в принципі всі види жалюзі справляються як мінімум на задовільно. А ось за здатністю створювати затишок їх можна розташувати в наступній послідовності: мінімальний затишок створюють горизонтальні жалюзі, потім йдуть вертикальні тканинні жалюзі і максимальний затишок офісу нададуть рулонні штори (тканинні ролети).

  Слід зазначити, що вертикальні жалюзі та ще більшою мірою рулонні штори надають офісу благородного вигляду не лише зсередини, а й з вулиці.

  Зовсім необов’язково, щоб в офісах однієї компанії всі жалюзі були однаковими. Вони можуть відрізнятися за типом, кольором та тканиною в кабінеті керівника, на ресепшені, в офісах рядових співробітників.

  А тепер докладніше за видами жалюзі:
  • горизонтальні жалюзі в офіс
  • вертикальні жалюзі в офіс
  • рулонні штори-жалюзі в офіс

  Найпопулярніший варіант жалюзі для офісів серед наших клієнтів це вертикальні жалюзі.

   

  Правильно підібраний колір жалюзі може сприяти розслабленню очей при тривалій роботі за комп’ютером – наприклад, це може бути зелений, блакитний, синій колір.

  Якщо жалюзі трохи забруднилися, можна протерти брудні місця вологою губкою або засобами сухої хімчистки. У домашніх умовах можна опустити брудні ламелі в мильний розчин і не стираючи їх, потім прополоскати і повісити назад. У офісних приміщеннях, такі дії, звісно, недоречні. При значних забрудненнях можна або замінити брудні ламелі, або запросити спеціальну клінінгову компанію, у яких, як правило, встановлюється мінімальний обсяг роботи, за який вони братимуться – в районі 20 кв.м (наша компанія, на жаль, подібних послуг не надає).

  При замовленні вертикальних жалюзі у вас є різні варіанти того, як будуть відкриватися жалюзі: можна вибрати відкривання праворуч-ліворуч, ліворуч-праворуч або від центру в сторони.

  І якщо ви бачили раніше в офісах вертикальні тканинні жалюзі і вам вони здаються нудними, ви швидше за все не бачили весь наш каталог тканин!

  Плюси вертикальних жалюзі в офісі:
  • висока функціональність – зручно регулювати освітленість приміщення
  • адекватний офісу зовнішній вигляд
  • підтримання чистого повітря в офісі та відсутність у необхідності постійно витирати пил із жалюзі за рахунок наявності пилевідштовхувального просочення на тканинах
  • великий вибір тканин
  • наявність недорогих тканин
  • захист від протягів
  • закривати великі вікна можна одним рухом руки – не потрібно, як у випадку з горизонтальними та рулонними жалюзі, закривати кожні жалюзі окремо

  Мінус вертикальних жалюзі в офісі:
  • можуть зачіпатися і ламатися при збиранні, особливо нижні ланцюжки та грузики часто зачіпають прибиральниці
  • у закритому стані ускладнюють доступ до підвіконня
  • при значних забрудненнях важко чистяться

  Фото наших робіт по встановленню вертикальних жалюзі в офіс:

  Дивитися інші фото наших робіт по встановленню вертикальних жалюзі в офісах >>>

  Наступним видом за популярністю жалюзі в офісах є горизонтальні жалюзі

  У компанії “Пройом” можна замовити горизонтальні жалюзі з шириною ламелі 25 і 16 мм. Для офісних приміщень, як правило, обирають жалюзі з ламелью 25 мм – вони виглядають суворішими та дешевшими. Жалюзі з ламеллю 16 мм, як правило, вибирають для житлових приміщень.

  Для невеликих вікон складів, напівпідвальних приміщень, напевно, оптимальним варіантом будуть горизонтальні жалюзі, як то кажуть “дешево та сердито” 🙂
  У складських приміщеннях горизонтальні жалюзі виграють проти вертикальних – т.к. горизонтальні жалюзі ставляться безпосередньо на вікно, зникає ризик того, що жалюзі зачеплять і пошкодять при завантаженні-розвантаженні товару людиною або навантажувачем.

  Плюси горизонтальних жалюзі в офісі:
  • найдешевший варіант для офісу
  • висока функціональність – зручно регулювати освітленість приміщення
  • адекватний офісу зовнішній вигляд
  • великий вибір кольорів
  • вільне підвіконня

  Мінус горизонтальних жалюзі в офісі:
  • незручно закривати великі вікна, а також вікна, доступ до яких утруднений – наприклад, якщо вони знаходяться високо, заважають столи
  • строгий офісний вигляд – не зовсім доречні для офісів з яскравою та затишною обстановкою
  • на відміну від вертикальних та рулонних тканинних жалюзі горизонтальні жалюзі не містять пилевідштовхувального просочення – якщо вікна виходить на запилену частину міста, на ламелях буде накопичуватися пил, який іноді необхідно буде протирати.

  Фото наших робіт по встановленню горизонтальних жалюзі в офіс:

  Дивитись інші фото наших робіт по встановленню горизонтальних жалюзі в офісах >>>

  Якщо ж хочеться, щоб офіс виглядав максимально затишним і респектабельним, то в такому разі слід встановити рулонні штори (тканинні ролети).

  Тканина і забарвлення рулонних штор повинні бути підібрані так, щоб налаштовувати на діловий лад і допомагати концентруватися на робочому процесі, а під час перерви від роботи сприятиме максимальному розслабленню та відновленню сил.
  Для приміщень, де планується використовувати проектор, зокрема у кімнатах для переговорів із використанням презентацій, рекомендується використовувати рулонні штори з максимально щільною тканиною під назвою Black out (Блек аут).
  Такі штори дозволять розглядати зображення на екрані проектора так само комфортно, як і в кінотеатрі.

  Як правило, рулонні штори для офісу вибирають однотонні без будь-яких візерунків або з непомітним орнаментом – інакше порушиться ділова обстановка, що налаштовує робочий лад. Виняток становить хіба що офіс для творчих професій – дизайнерів, письменників, рекламників.

  І хоча раніше рулонні штори не часто застосовувалися для декорування офісу, останнім часом це відбувається все частіше і, судячи з кількості фото наших робіт з рулонними шторами, вони вже обігнали горизонтальні жалюзі, в чому ви можете переконатися, переглянувши фото наших робіт.

  Плюси рулонних жалюзі в офісі:
  • найкрасивіший вигляд, максимальний затишок, можливість створити свій неповторний інтер’єр.
  • вільне підвіконня
  • легке, зручне та надійне керування за допомогою ланцюжка

  Мінус рулонних жалюзі в офісі:
  • більш висока вартість порівняно з горизонтальними та вертикальними жалюзі
  • незручно закривати великі вікна, а також вікна, доступ до яких утруднений – наприклад, знаходяться високо, заважають столи.
  • не дозволяють настільки ж функціонально як у вертикальних та горизонтальних жалюзі змінювати освітленість приміщення. Виняток становлять рулонні штори Зебра (День-Ніч)

  Фото наших робіт по встановленню рулонних штор (тканинних ролет) в офіс:

  Дивитись решту фото наших робіт по встановленню рулонних штор (тканинних ролет) в офісах >>>

  Дивитись прайси з цінами на жалюзі в офіс >>>

   

  Дивитися каталоги кольорів та тканин для офісу >>>

  Якщо вас долають сумніви, які саме жалюзі для офісу вибрати, а також ви хотіли б дізнатися ціни на жалюзі або проконсультуватися, просто зателефонуйте нам за телефонами (оберіть ваше місто):

  Показати контакти