Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Жалюзі у школу – купити жалюзі для школи від 38 грн/шт зі встановленням та безкоштовним виїздом замірника

  Школа – це другий будинок для наших дітей, особливо для тих, хто залишається на продовження та різні додаткові заняття та курси.
  Можливо, ви зробили ремонт у класі, поміняли старі дерев’яні вікна на пластикові та постало питання про штори.
  З радянських часів прийнято завішувати шкільні вікна шторами, хоча б тому, що про жалюзі на той час ніхто нічого не чув.
  Але прогрес не стоїть на місці і на зміну шторам до шкіл прийшли жалюзі.

  У чому користь від жалюзі у шкільному класі?
  Звичайні штори збирають на собі пилюку. Звичайно, якщо їх постійно прати, то проблеми з пилом не буде, але цим нема кому займатися.
  Крім цього штори мнуться, рвуться і приходять у непривабливий вигляд.
  Найпопулярніший варіант жалюзі для школи – вертикальні тканинні жалюзі.
  Такі жалюзі просякнуті пилевідштовхувальним і антиалергенним просоченням, а це означає, що завдяки меншій кількості пилу у шкільному кабінеті, імунітет школярів буде вищим і вони рідше хворітимуть.

  Також за допомогою жалюзі зручно регулювати освітленість класу – завдяки повороту ламелів можна досягти того, що учням буде добре видно дошку, її не буде зліпити сонце, а самі школярі не страждатимуть від палючого сонця, яке не налаштовує на активне та ефективне навчання. Адже всім нам відоме почуття, коли сидиш біля вікна під палючим сонцем і нікуди від нього подітися і здається, що ось-ось розплавишся як пластилін.
  На відміну від штор, які повністю приховують те, що відбувається за вікном, жалюзі дозволяють досягти необхідної освітленості класу, не закриваючи повністю потік світла. Це особливо корисно для учнів, які втомилися, і для того, щоби переключитися з монотонного навчального процесу, можуть просто подивитися крізь жалюзі на вулицю.

  Жалюзі у кабінеті інформатики зроблять роботу за комп’ютером комфортною для очей учнів. У таких випадках часто вибирають щільніше тканину, щоб зменшити відблиски на екранах моніторів.

  Найчастіше школи замовляють саме вертикальні жалюзі. Можливо також замовити і горизонтальні жалюзі, але вони не такі зручні у цьому випадку: так як у школах вікна досить великі (приблизно 2,5 х 2,5м), то закривати кожні горизонтальні жалюзі окремо буде не зручно.

  Як правило, жалюзі до школи замовляються за гроші батьків, тому вибираються найдешевші тканини (у нашій колекції такі тканини називаються Gamma та Line). Повний каталог тканин для вертикальних жалюзі ви можете переглянути за посиланням.

  Наскільки це практично – встановлення тканинних жалюзі у шкільний клас?
  Вертикальні тканинні жалюзі не вимагають особливого догляду – завдяки пиловідштовхувальному просоченню на них не сідає пил. У разі незначних забруднень можна акуратно протерти пляму вологою губкою. Після довгого терміну експлуатації при сильних забрудненнях можна зняти ламелі, опустити їх в мильний розчин і, не стираючи, потім прополоскати і повісити назад. Простіший варіант – просто замінити старі ламелі на нові.

  Чи дороге це задоволення – встановити жалюзі у шкільний клас?
  Вертикальні жалюзі рахуються площею виходячи з вартості за кв.м обраної тканини. Докладніше з цінами на вертикальні жалюзі ви можете ознайомитися тут.
  І хоча на ринку жалюзі існують два різновиди ламелів вертикальних жалюзі за шириною:
  127 і 89 мм, для шкільних вікон частіше вибирають ламель 127 мм просто тому, що вона значно дешевша.

  Якщо жалюзі замовляються до приватної школи за рахунок закладу, то часто вибирають не найдешевші варіанти тканин. У приватні школи кабінет директора часто замовляють не тільки вертикальні жалюзі, а й рулонні штори-жалюзі. Рулонні штори створять максимальний затишок у кабінеті чи класі.

  Як замовити жалюзі для школи?
  Для цього просто зателефонуйте нам за телефонами або залиште заявку. Наш замірник приїде до вас безкоштовно та привезе із собою зразки всіх тканин.

  Нижче ви можете ознайомитись з фото наших робіт по встановленню жалюзі для шкіл:

  Щоб дізнатися вартість жалюзі для школи, ціни, поставити питання, що вас цікавить, або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте нам зараз за телефонами (оберіть ваше місто):

  Показати контакти