Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Жалюзі на кухню – купити жалюзі для кухні від 38 грн/шт зі встановленням та безкоштовним виїздом замірника

  • Встановили нові пластикові вікна на кухні, але розумієте, що для досягнення необхідного затишку на кухні цього все-таки недостатньо?
  • Ви вже багато разів бачили у сусідів на кухні різні цікаві варіанти жалюзі, і подумуєте, що й у себе настав час встановити щось подібне, але всі ніяк не доходять до цього руки?
  • Ви робите на кухні ремонт, завезли нові меблі та гарнітуру та розумієте, що потрібно щось поміняти і у вікнах?
  • Хочеться зробити кухню більш затишною?
  • Вам не вистачає на кухні відчуття спокою, безпеки та умиротворення? Іноді навіть здається, що за вами хтось підглядає?
  • Кухня виходить на сонячний бік і до жару плити додається ще й жар від сонця?
  • Кухонні штори прийшли у непривабливий вигляд, від них не віє чистотою та свіжістю, набридло їх знімати, потім прати та вішати знову?

  У такому разі вам, швидше за все, допоможуть жалюзі!

  Для хранительок домашнього вогнища кухня займає виняткове місце. І не дивно, що жінка, знайомлячись із новою квартирою чи будинком, насамперед звертає увагу на кухню.

  Кухня займає важливе “геополітичне становище” у кожному будинку. Можна сказати, що кухня – це сполучна ланка всіх кімнат у квартирі чи будинку.
  Кухня традиційно складається з багатьох функцій. Кухня – це не лише “жіночий робочий кабінет”.
  Тут за прийомом їжі сім’я може зібратися та обговорити ті питання, на які все ніяк не вистачає часу.
  Кухня також багато в чому виконує функції вітальні. Адже часто ми запрошуємо гостей попити чай і просто посидіти побалакати саме на кухню.

  Те, наскільки облаштована наша кухня, впливає на наш настрій, коли ми там сидимо, обідаємо, приймаємо гостей.
  Нічим не завішене звичайне вікно на кухні, безумовно, не сприяє створенню затишку та теплої атмосфери на кухні.
  Тому багато мешканців квартир і приватних будинків замислюються про те, що традиційні штори або не доречні на кухні або крім них потрібно щось ще…
  На красиво оформленій кухні навіть мамині пироги набагато смачніші! 🙂

  А як же традиційні штори?
  Традиційні штори мають властивість збирати на собі пил, тим самим вимагають періодичного прання, інакше вони починають отруювати повітря на кухні. Крім цього, штори мають властивість м’ятись і відповідно втрачати привабливий “товарний” вигляд.

  Жінки часто не люблять, коли під час приготування їжі хтось за ними “підглядає”. Тому не дивно, що традиційні жалюзі найчастіше можна побачити у квартирі саме на кухні.
  Окрім цього, коли господиня кухні повністю поринула у процес приготування їжі, і раптом вирішила задерти штори, їй доводиться ставити собі запитання: а чи чисті у мене руки? Що створює певну психологічну напругу та дискомфорт.
  У цьому випадку прийдуть на допомогу різні різновиди жалюзі, які можна закривати не забруднюючи їх – для того, щоб закрити їх у них є спеціальне управління (наприклад ланцюжок, шнур), на відміну від звичайних штор, які щоб закрити, вимагають фізичного контакту рук з тканиною . Жалюзі все частіше відвойовують своє місце на кухні у “бабусиних” традиційних фіранок і штор.

  Встановлення жалюзі або рулонних штор не тільки додасть затишку та комфорту на кухні, але й дозволить створити оригінальний інтер’єр і відповідно зробити вашу кухню не такою, як у всіх.
  Тим же людям, у яких асоціюються жалюзі лише з офісними приміщеннями, прийдуть на допомогу кольорові жалюзі, а також жалюзі з тканини: рулонні штори і вертикальні тканинні жалюзі.
  Звичайні штори програють жалюзі насамперед у функціональності та практичності.

  Напевно ви знаєте, що крім звичайнісіньких жалюзі, можуть бути їх різні варіації: більш витончені (Венус), жалюзі з тканини – рулонні або вертикальні. Відповідно, часто багато власників кухонь замислюються над тим, які саме жалюзі вибрати. Ми спробуємо вам пояснити переваги та недоліки на кухні кожного виду жалюзі, що дозволить вам зробити найбільш підходящий для вас вибір.

  При виборі жалюзі слід брати до уваги особисті уподобання власника кухні, її інтер’єр та розміри. Так на маленькій кухні особливо гостро постає питання збереження та економії вільного простору.
  Крім цього важливі також такі фактори, як: чи сонячна сторона будівлі, сама по собі кухня темна або світла.
  Крім того, який вид жалюзі ви замовите, вплине на доступ і вільний простір біля підвіконня.
  При виборі на користь практичних жалюзі – горизонтальних або менш практичних – на основі тканини слід враховувати такі фактори, як: розміри, площа кухні – наскільки вона велика, а також наскільки інтенсивно ви готуєте їжу, віддаленість вікна від плити та столу.
  Компанія “Пройом” може запропонувати різні види жалюзі на кухню на ваш смак:

  • Варіант 1 – горизонтальні жалюзі (стандартні)

  Це, напевно, найпопулярніший вид жалюзі на кухні через їхню невисоку вартість і практичність. Вони не вбирають жир, бруд. Їхня поверхня гладка і легко миється.
  І хоча горизонтальні жалюзі від компанії “Пройом” виготовляються з алюмінію, який як будь-який метал не сильний у підтримці затишку, водночас алюміній може органічно вписатися у вашу кухню та гармонувати з багатьма предметами інтер’єру кухні, які складаються або мають у своєму складі метал, що для кухні дуже характерно.
  У багатьох людей при слові “жалюзі” в уяві виринає образ саме білих жалюзі. Але насправді жалюзі для кухні зовсім не обов’язково повинні бути білими – тут ви можете дати волю своїм бажанням і вибрати колір, що максимально відповідає вашому настрою. Колір жалюзі повинен відповідати та гармонійно поєднуватися з кольором шпалер, кухонними меблями та іншими елементами кухні.
  Для створення відчуття природності, близькості до природи можна замовити горизонтальні жалюзі з дерева. Недолік – їх ціна: вони коштують приблизно в 8-10 разів дорожче за звичайні. Але є і значно дешевший варіант – жалюзі не з дерева, а з алюмінію, на який нанесено малюнок, що імітує різні сорти дерева.
  У задачі створення затишку горизонтальні стандартні жалюзі програють жалюзі з тканини – вертикальним та рулонним.

  Дізнатись більше про горизонтальні жалюзі ви можете за посиланням.

  Нижче ви можете переглянути деякі фото наших робіт із встановлення горизонтальних жалюзі (стандарт) на кухні:

  • Варіант 2 – горизонтальні жалюзі Венус (Ізолайт)

  Ці жалюзі дозволяють ще більше заощадити таке вільне місце на кухні завдяки тому, що жалюзі системи Венус розташовані ближче до площини вікна в порівнянні зі звичайними жалюзі.
  Управляються жалюзі Венус ще зручніше – за допомогою одного лише ланцюжка відбувається поворот ламелів та їх підйом та опускання.

  Нижче ви можете переглянути деякі фото наших робіт з встановлення жалюзі Венус (Ізолайт) на кухні:

  Дізнатись більше про горизонтальні жалюзі Венус ви можете за посиланням.

  • Варіант 3 – рулонні штори (тканинні ролети)

  Якщо у вас не сонячна сторона і ви хочете більше приховати кухню від сторонніх очей, то ви можете вибрати тканину, що сильно пропускає світло – наприклад, з будь-якими візерунчастими вирізами або текстуру, що має у своїй будові на кшталт сітки.

  Перевага рулонних штор у тому, що вони добре поєднуються із традиційними шторами.
  Недолік – вимагають акуратного поводження для запобігання потраплянню жиру та бруду на них.
  Також додадуть піднесеного настрою на кухні рулонні штори яскравих кольорів і з різними малюнками та візерунками на “ботанічну тему”, в т.ч. і з квіточками.

  Для встановлення на кухні велику перевагу мають рулонні штори закритого типу в порівнянні з відкритим, так як при інтенсивному приготуванні їжі і при підвищених ризиках забруднення тканини, тканину рулонних штор можна згорнути в короб – в такому випадку вона як тіло равлика схована від різних впливів і забруднень. . Так як короб і направляючі планки в рулонних шторах закритого типу виготовляються із пластику або алюмінію, вони, на відміну від тканини, легко миються від кухонних забруднень.

  Звичайно, вибираючи замість більш практичних горизонтальних жалюзі рулонні штори, ви йдете на якийсь компроміс: і хоча горизонтальні жалюзі доглядатимуть простіше, вони не будуть давати такої естетики і затишку, як рулонні штори. Це подібно до вибору взуття: туфлі носити не так зручно як кросівки, зате набагато красивіше і елегантніше.

  Рулонні штори можна встановити на стіну і перекрити таким чином весь віконний отвір або прикріпити окремо на кожну стулку.
  Рулонні штори при правильно підібраній тканині відмінно уживаються та поєднуються з традиційними.

  Рулонні тканинні штори на відміну від вертикальних жалюзі, завдяки своїй формі, більш затишні – відсутні суворі вертикальні лінії, як у вертикальних жалюзі.

  Незначні забруднення тканини рулонних штор можна видалити за допомогою вологої губки, а серйозніші забруднення – за допомогою засобів сухої хімчистки.

  Резюмуючи, слід сказати, що рулонні штори – чудовий варіант сонцезахисту для кухні за умови достатнього видалення вікна від плити та вашого акуратного з ними поводження.

  Ниже вы можете посмотреть некоторые фото наших работ по установке рулонных штор (тканевых ролет) на кухне:

  Дізнатись більше про тканинні ролети (рулонні штори) ви можете за посиланням.

  Досить популярним рішенням для кухні є рулонні штори День-Ніч (Зебра). Ці рулонні штори дозволяють більш якісно, порівняно із звичайними рулонними шторами, регулювати освітленість приміщення – за рахунок перетину прозорих та непрозорих смуг тканини.

  Детальніше про рулонні штори День-Ніч (Зебра) ви можете дізнатися за посиланням.

  • Варіант 4 – вертикальні тканинні жалюзі

  Більшість дизайнерів вважають, що вертикальні жалюзі дозволяють візуально збільшити висоту кімнати, що особливо актуально для квартир та будинків з невисокими стелями.

  Завдяки тому, що вертикальні жалюзі на відміну від звичайних штор складаються не із суцільної тканини, а зі смужок-ламелей, вони значно краще пропускають потік повітря та кисню, що особливо актуально під час задушливого літа.

  Зробити вертикальні жалюзі на кухні менш офісними і більш ошатними можна, якщо замовити вертикальні жалюзі з ламелів різних кольорів, що чергуються. Мультифактурні вертикальні жалюзі також допоможуть зробити вікно більш святковим – таких жалюзі ламелі складаються не з однієї тканини, а з комбінації декількох.

  Незначні забруднення тканини вертикальних жалюзі можна видалити за допомогою вологої губки, а серйозніші забруднення – за допомогою засобів сухої хімчистки. Можна також зняти та опустити ламелі у мильний розчин, прополоскати та повісити їх знову.

  Недолік вертикальних жалюзі у тому, що у закритому положенні вони перекривають вільний доступ до підвіконня.

  Нижче ви можете переглянути деякі фото наших робіт із встановлення вертикальних жалюзі на кухні:

  Щоб дізнатися вартість жалюзі на кухню, ціни, проконсультуватися з приводу вибору жалюзі для кухні, або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції просто зателефонуйте намза телефонами (оберіть ваше місто):

  Показати контакти