Залиште заявку на безкоштовний замір і отримайте знижку від -32% до -50%

  Купити жалюзі на вікна в Одесі за ціною від 38 грн/шт

  Горизонтальні жалюзі - від 38 грн/шт

  Детальніше

  Вертикальні жалюзі - від 75 грн/шт

  Детальніше

  Тканинні ролети - від 45 грн/шт

  Детальніше

  Рулонні штори Система День-Ніч - від 89 грн/шт

  Детальніше

  Дерев'яні горизонтальні жалюзі - від 527 грн/шт

  Детальніше

  Римські штори-жалюзі - від 114 грн/шт

  Детальніше

  Щоб дізнатися про ціни на жалюзі, купити, замовити жалюзі, рулонні та римські штори в Одесі, викликати нашого консультанта-замірника на безкоштовний замір, який ні до чого Вас не зобов’язує, або просто отримати консультацію, телефонуйте нам у робочий час (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00) на офісні телефони в Одесі:

  Показати контакти

  Жалюзі Одеса: система сонцезахисту та декору вікон

  Все більш актуальним для захисту від сонячного проміння стає застосування різних видів жалюзі замість звичайних штор. Зовсім недавно про такі системи не чули зовсім або використовували стандартні горизонтальні жалюзі. Тепер же значно розширилася як сфера застосування жалюзі Одеса, так і їх різноманітність.

  І це не дивно – жалюзі одночасно виконують як захисну функцію, так і декоративну. Вони пропонують безліч цікавих інтер’єрних рішень щодо відносно невисокої ціни. А також дуже зручні у використанні, що теж позитивно впливає на їхнє поширення у Одесі.

  білі жалюзі на весь розмір вікна балкона

  Причини популярності
  Таким чином, основними факторами все більшої популярності жалюзі є надійність, зручність, візуальна складова і, звичайно, різноманітність.

  Клієнти хочуть отримати максимум комфорту під час вибору сонцезахисної системи. Цьому сприяє великий список різних видів жалюзі – горизонтальні (стандарт і Венус) і вертикальні жалюзі (89 і 127 мм), рулонні та римські жалюзі, жалюзі Зебра.

  При такому виборі кожен зможе підібрати найкраще рішення для свого приміщення – чи це житловий будинок (квартира) або робочий простір.

  Як правильно підібрати жалюзі Одеса
  Зрозуміло, за такого розмаїття мимоволі постає питання – а як правильно підібрати жалюзі у Одесі і не помилитися в результаті з вибором?

  Все залежить від ваших переваг і інтер’єру. Ціна відіграє другорядну роль, оскільки практично на кожен бюджет знайдеться своє рішення.

  Для офісних приміщень підбирають переважно горизонтальні або вертикальні жалюзі. Їхній строгий стиль добре впишеться в робочу атмосферу. Для житлових будинків або квартир вже можна придивитися до рулонних жалюзі – вони красиві та зручні. Якщо хочеться лиску, то тут у гру вступають римські жалюзі зі своїми розкішними складками.

  У будь-якому випадку це лише рекомендації і все залежить тільки від Вас. Будь-який вид жалюзі можна використовувати у будь-якому приміщенні, питання лише в актуальності та доречності. Головне, визначитися зі своїми уподобаннями.

  Найважливіше – не самі жалюзі, а їх якість, тому варто робити замовлення тільки у надійного представника, яким, безумовно, є наша компанія.

  Що краще: замовити жалюзі в Одесі, як кажуть, “під ключ” зі встановленням чи спробувати встановити їх самостійно?

  Часто одеситів терзають невиразні сумніви, чи варто встановлювати жалюзі своїми руками чи все ж таки краще придбати їх із включеною послугою по монтажу, заміру та доставки від фірми-продавця, тобто, “під ключ”.

  Здавалося б, сам собою процес монтажу жалюзі зовсім нехитре заняття: взяв і прикрутив до вікна пару шурупів. Ну, хіба я не мужик?) Але все не так то й просто.

  Якщо Ви не є професійним установником жалюзі, ми все ж таки наполегливо рекомендуємо не встановлювати жалюзі та інші їх різновиди самостійно, а скористатися послугами наших замірників та монтажників.

  У разі замовлення сонцезахисних виробів “під ключ” з нашим заміром та монтажем Ви отримуєте наступні не зовсім очевидні переваги:

  Ви отримуєте правильні розміри виробів
  Вам не потрібно займатися вивченням інструкцій та переглядом відео на youtube, як правильно зробити замір виробів.

  Все це за Вас охоче зробить наш майстер-замірник, який вже далеко не перший рік займається замірами та встановленням жалюзі та відповідно є експертом у цій галузі.

  Слід враховувати, що виконуючи заміри виробів самостійно, Ви несете відповідальність за їхню коректність.

  У разі нашого заміру ми несемо відповідальність за правильність зняття розмірів виробів і у разі можливого виявлення нашого прорахунку в замірах ми виготовимо заново або виготовимо нові вироби за свій рахунок.

  Не потрібно підбирати та купувати кріплення
  У разі нашого встановлення Вам не потрібно роздумувати над тим, які кріплення (саморізи, шурупи, болти, гвинти) необхідно придбати для встановлення виробів.

  Слід зазначити, що наші вироби, як і вироби від усіх конкурентних одеських виробництв, магазинів і торгових точок, не комплектуються будь-якими кріпленнями через те, що кожної поверхні (пластик, цегла, гіпс) потрібні свої специфічні кріплення.

  Наш майстер-замірник на етапі заміру зафіксує у специфікації які необхідні кріплення і потім врахує ці дані під час підготовки до наступного встановлення.

  Також варто зауважити, що за замовчуванням усі горизонтальні жалюзі від компанії “Пройом” комплектуються кріпильними пластинами.

  Вертикальні жалюзі у разі кріплення карниза до стіни комплектуються стіновими кронштейнами (стандартними або подовженими), про що необхідно повідомити нас на етапі замовлення.

  Ви отримуєте вироби просто не виходячи з дому
  Якщо Ви плануєте змонтувати жалюзі самостійно, Вам необхідно буде сплатити за послуги Нової Пошти і потім після їх виготовлення самостійно забрати їх у відділенні.

  У разі нашого встановлення ми самі заберемо їх з виробництва і доставимо до Вас на об’єкт в Одесі.

  Не потрібно морочитися з розпакуванням
  Звичайно, процес розпакування жалюзі не являє собою щось надскладне, але і мало кого радує процес розпакування виробів, упакованих для надійного перевезення Новою поштою: доводиться возитися з розрізанням картону і скотчу, не пошкодивши при цьому самі вироби.

  Перевіряємо всю необхідну комплектацію

  На жаль, замовлення з виробами не комплектуються бездушними роботами-комп’ютерами, у процесі їхньої комплектації беруть участь люди.

  У разі самостійного встановлення Вам необхідно буде перевірити наявність необхідної комплектації.

  У разі замовлення виробів “під ключ” наш майстер-установник ретельно перевірить комплектацію виробів і виявить можливу не повну комплектацію або брак.

  Ви отримуєте гарантійне обслуговування
  У випадку, якщо Ви встановлюєте вироби самостійно, гарантію ми не надаємо, як і будь-які інші одеські магазини та компанії-продавці.

  У разі встановлення виробів нашим майстром, ми надаємо гарантію протягом 1 календарного року з дня встановлення.

  Це означає, що у разі виявлення будь-яких проблем із виробами ми приїдемо та безкоштовно усунемо їх.

  Побачте зразки наживо
  У разі самостійного встановлення Ви вибираєте колір та текстуру виробів на нашому або на якомусь сторонньому інтернет-сайті.

  Безумовно, передача кольорів монітором комп’ютера, екраном телефону, планшета або іншого пристрою може істотно відрізнятися від реальності. Ну, а щільність тканини екран не може передати зовсім.

  Звичайно, за бажання Ви можете знайти в Одесі безліч демонстраційних залів, шоу-румів, магазинів та торгових точок та поїхати туди з метою покрутити, подивитися та доторкнутися до виробів своїми руками.

  Якщо ж Ви залишите заявку на виклик нашого замірника, Вам не потрібно нікуди їхати, Ви зможете у себе на об’єкті наживо оглянути всі можливі кольори та особисто перевірити тканини на щільність і ступінь світлопропускання.

  Проста та зручна процедура замовлення
  У разі самостійного встановлення Вам необхідно надіслати розміри всіх виробів із зазначенням конфігурації, вибраного кольору та кількості нам на електронну пошту (бо в телефонному режимі можна легко припуститися помилки у розмірах).

  У разі замовлення у нас виробів “під ключ” зникає необхідність писати докладні листи – Вам достатньо лише усно по телефону або в електронній заявці на сайті назвати адресу об’єкта та контактний номер телефону людини, яка буде присутня на об’єкті.
  Наш майстер зателефонує Вам і домовиться на зручний для Вас день і час, можливо також і на вечірній час і у вихідні дні.

  Не потрібно вносити попередню оплату
  Якщо Ви вирішили встановити власноруч жалюзі, то для запуску процесу виготовлення виробів потрібно внести повну передоплату.
  Така вимога пов’язана з тим, що вироби виготовляються виключно за знятими розмірами. Тому, якщо Ви передумаєте забирати їх післяплатою на відділенні Нової Пошти, ці вироби дуже важко буде комусь продати за адекватною вартістю і відповідно їх доведеться утилізувати.

  У разі замовлення жалюзі зі встановленням “під ключ” при виборі готівкової форми оплати передоплата не потрібна – Ви можете просто розрахуватися з майстром на об’єкті за фактом прийому встановлення виробів.

  Продукція

  І хоча в Одесі працюють досить багато й інших популярних компаній, фізичних та інтернет-магазинів та виробників жалюзі, у яких можна часто дешево та недорого купити жалюзі, чому ж тоді так багато покупців при замовленні жалюзі віддає перевагу саме нашій компанії? А ось чому:

  12 причин, чому покупці обирають компанію «Пройом» в Одесі:
  1

  Безкоштовний виїзд замірника жалюзі в межах міста Одеса. Якщо ви з якоїсь особистої причини вирішите не оформляти замовлення після виміру, ми не турбуватимемо вас розпитуваннями та настирливими дзвінками.


  2

  За рахунок великих оборотів по Одесі та Україні загалом, а також завдяки розвиненій мережі постачальників комплектуючих для наших жалюзі, ми продаємо жалюзі за найвигіднішими та найконкурентнішими на ринку сонцезахисних систем Одеси цінами.


  3

  Ми надаємо гарантію на 1 рік на всі встановлені нами вироби. Це означає, що у разі виникнення будь-яких несправностей наш представник безкоштовно приїде і за наш рахунок усуне дефекти (у тому числі і замінить при необхідності будь-які запчастини). Але слід визнати, що згідно з нашою статистикою, проблеми з якісною роботою наших виробів виникають досить рідко.


  4

  При готівковій формі оплати замовлення передоплату не потрібно вносити. Для оформлення таких замовлень вам достатньо лише усно підтвердити згоду на запуск виробів із замовлення в роботу.


  5

  Великий вибір матеріалів, тканин і кольорів для виготовлення жалюзі, що максимально відповідає вашому смаку та побажанням:


  6

  Якщо вам потрібно щось запитати у нас, ви можете зробити це зручним для вас способом:
  ми завжди будемо раді чути вас у робочий час із понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00.
  Якщо вам незручно нам дзвонити, ви можете залишити нам заявку і ми обов’язково вам передзвонимо.
  Також наш менеджер у робочий час відповість Вам на ваш електронний лист, надісланий нам на адресу: okna37@gmail.com.

  7

  Зручна форма оплати на ваш вибір: можливий як готівковий розрахунок, так і безготівковий розрахунок (на платника єдиного податку або ТОВ з ПДВ).


  8

  На повторні замовлення можливо надання додаткової знижки.


  9

  Якщо Ви вирішите заміряти та встановити жалюзі самостійно, наші менеджери проконсультують вас, як правильно це зробити. У такому разі ви зможете забрати ваші вироби зі складу Нової Пошти у Харкові і інших містах Одеської області.


  10

  Замовити жалюзі в нашій компанії зручно – зовсім не потрібно кудись їхати через всю Одесу, стояти в ненависних заторах і навіть виходити з дому. Достатньо лише один раз зустрітися з майстром на замірі, а потім повторно для встановлення жалюзі. Можливо домовитися із замірником про виїзд на замір і встановлення жалюзі в зручний для вас час, у тому числі і у вихідний день.


  11

  Найбільший архів в Україні, в якому представлені фото встановлених нашою компанією жалюзі та рулонних штор:
  452 фото (з них:
  71 фото горизонтальних жалюзі,
  168 фото вертикальних жалюзі
  і
  213 фото рулонних штор)
  дозволить вам побачити, як вже застосували наші клієнти жалюзі в різних інтер’єрах, що допоможе вам визначитися з вибором виду та кольору жалюзі для вашого випадку.


  12

  І взагалі, ми просто добрі хлопці! 😉

  Замовити встановлення та виготовлення жалюзі в Одесі можна, не виходячи з дому.
  Наш замірник приїде безкоштовно і привезе з собою зразки жалюзі і рулонних штор у наступних районах Одеси:
  •Суворівський район (•Селище Котовського, •Поле Чудес, •Селище Шевченка, •Лузанівка, •Пересип, •Зернове, •Курорт Куяльник, •Жевахівський, •Більшовик, •Солдатська Слобідка, •Лиманчик, •Хаджибеєвський, •Слобідка, •Крива Балка)
  •Приморський район (•Матроська Слобода, •Історичний центр міста, •Ланжерон, •Отрада, •Малий Фонтан, •Сахалінчик, •Середній Фонтан, •Аркадія)
  •Малинівський район 
  (•Лінселище, •Залізничне, •Селище Дзержинського, •Застава-1, •Застава-2, •Цукрове селище, •Бугаївка, •Молдаванка, •Воронцівка, •Дальні Млини, •Селекційний інститут, •Курсаки, •Ближні Млини, •Черемушки)
  •Київський район 
  (•Південно-Західний, •Селище “Суднобудівник”, •Чубаївка, •Дмитрівка, •Вузовське, •селище Таїрова, •Дерибасівка, •Шкільний, •Південний, •Великий Фонтан, •Дача Ковалевського, •Золотий Берег, •Зелений Мис, •Дружба, •Царське Село, •Червоний Хутір, •Чорноморка, •Золота Гірка, •Селище Совіньйон, •Селище Люстдорф)

  Каталоги тканин і материалів

  Відповіді на часті питання

  Ви можете перейти на нашу сторінку де все досить докладно описано або просто зателефонувавши нам за телефонами або заповнити заявку, по котрій вам передзвонить менеджер і відповість на Ваше питання.

  Замовити жалюзі в нашій компанії можна кількома способами:

  • зателефонувати нам за телефонами і записатися таким чином на безкоштовний замір.
  • залишити онлайн-заявку на безкоштовний замір, після чого з вами найближчим часом зв'яжуться наші менеджери та уточнять деталі.
  • якщо ви бажаєте замовити жалюзі без нашого заміру та монтажу, ви можете повідомити нам розміри ваших виробів за телефоном або електронною поштою. В цьому випадку необхідна повна передоплата замовлення на картку Приватбанку або на виставлений нами безготівковий рахунок.

  Подивитися зразки материалів або кольорів для усіх видів жалюзі можна онлайн у нашому великому каталозі або наживо при зустрічі з майстром-замірником.

  Сплатити замовлені вами вироби можна:

  • готівкою після встановлення нашому майстру
  • на картку Приватбанку
  • за рахунком від платника єдиного податку 2-ї групи
  • за рахунком від юр.особи платника ПДВ (цей варіант дорожчий за попередні на 20 %)

  Залежно від комплектації замовлених вами виробів та терміновості в середньому від заміру до встановлення проходить приблизно 7-10 календарних днів. Можливе також термінове виконання замовлення – від двох днів (обговорюється індивідуально).

  Кінцева вартість замовлення залежить від розмірів вікон. Так в одному випадку найдешевшими можуть виявитися горизонтальні жалюзі, в іншому - вертикальні, що буде ясно вже після заміру. В цілому, можна сказати, що найчастіше найдешевші жалюзі для невеликих вікон - це білі стандартні горизонтальні жалюзі із ламелю 25 мм, для відносно великих вікон дешевше можуть виявитися вертикальні тканинні жалюзі із ламелю 127 мм.

  На замовлені у нашій компанії усі види жалюзі ми надаємо гарантію 1 рік за умови замовлення з нашим заміром та встановленням.

  Наші клієнти репрезентують практично всю територію України. Ось лише невеликий приклад замовивших жалюзі у нашій компанії.

  Виїзд майстра на замір – безкоштовний і ні до чого Вас не зобов'язує. На місці майстер підрахує приблизну вартість виробу та допоможе визначитися з видом, кольором та матеріалом жалюзі.

  Вартість стандартних білих горизонтальних жалюзі 25 мм

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Комплектація:
  – нижня фіксація + 70 грн на виріб;
  – похила фіксація (волосінь) + 130 грн на виріб.

  Мінімальна сума замовлення 200 грн.

  Монтаж і доставка:
  – 350 грн при сумі замовлення менш ніж 2000 грн;
  – при сумі замовлення від 2000 грн монтаж і доставка складають 15 % від вартості замовлення (тобто, монтаж складає 15 % від вартості замовлення, але не менш ніж 350 грн).

  Ціни на вертикальні жалюзі Line 127 мм, карниз алюмінієвий

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Комплектація:
  – пластиковий карниз замість алюмінієвого – мінус 10 % від вартості.

  Монтаж і доставка:
  – мінімальна сумма замовлення 200 грн;
  – 350 грн при сумі замовлення менш ніж 2000 грн;
  – при сумі замовлення від 2000 грн монтаж і доставка складають 15 % від вартості замовлення (тобто, монтаж складає 15 % від вартості замовлення, але не менш ніж 350 грн).

  Відкрита система (без коробу і напрямних) при встановленні на вікно

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Відкрита система (без коробу і напрямних) при встановленні на стіну (на отвір вікна)

  Ціна зі знижкою без урахування монтажу

  Відкрита система із кріпленнями у кольорі Сірий та Графіт + 70 грн до вартості

  Комплектація (білий або коричневий карниз):
  – нижня фіксація (магніти) + 70 грн. на виріб;
  – похила фіксація (волосінь+куточки) + 130 грн. до вартості виробу.

  Мінімальна сума замовлення 200 грн.

  Монтаж та доставка:
  – 350 грн. при сумі замовлення менш ніж 2000 грн.;
  – при сумі замовлення від 2000 грн монтаж та доставка становлять 15 % вартості замовлення (тобто, монтаж становить 15 % вартості замовлення, але не менш ніж 350 грн).

  Деякі з наших робіт по встановленню жалюзі та рулонних штор (це дійсно наші роботи, а не просто завантажені фото з інтернету) :

  Дивитись інші фото наших робіт по встановленню жалюзі та рулонних штор

  Щоб купити, замовити жалюзі, рулонні штори (тканинні ролети), римські штори в Одесі, дізнатися ціни на жалюзі, записатися на безкоштовний виїзд на замір нашого замірника-консультанта, або просто отримати консультацію, зателефонуйте нам у робочий час (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00) на офісні телефони в Одесі:

  Показати контакти

  Жалюзі у містах України: